Nakliyat Platformu

Nakliyat Platformu ; Biliyoruz ki çok harika bir ülkeye sahibiz bir çok ülkede olmayan dört mevsimi yaşıyoruz.

Her mevsimin ayrı ayrı güzellikleri olmasıyla beraber bir çok zorluğuda bulunmaktadır.

Kış oldukça zor geçer bu nedenle genellikle kimse yerinde çok mecburi olmadığı sürece şehirler arası yada şehir içi taşınmayı tercih etmemektedir.

Tabikide bir çok işin yoğunluğu yaz sezonunda olmaktadır.

Evden evecilik işide yaz sezonunda odukça yoğun geçmektedir.

Okulların kapanışı ile birlikte tatil sezonuda başlamış olmaktadır. Tatil,kimileri için dinlenmek, kimileri için gezmek, kimileri için ise taşınmak yada iş ve çalışmak anlamına gelmektedir.

Kent yoğunluğundan kargaşasından bunalanlar tatile yada yazlıklarına geçerler.

evden-eve-nakliyat-alibaba-nakliyat

İller arası evden eve sigortalı taşımacılık olarak tanıtımlarda bulunan bazı nakliye firmaları sadece şehir içinde yaptıkları ev nakliyelerine sigorta sağlamaktadır. Kesin olarak şehirler arası ev naliyenizi sigorta yapan firmalara vermelisiniz. 

Böyle bi durumda nakliye firmanız sigorta yapmaktan kaçınıyor ise, hiç tereddütsüz firmanızı değiştirmelisiniz. Genellikle iller arası nakliyeler oldukça uzun süren zaman zarfında gerçekleşmektedirler. 

Taşınan evinizde eşyalarınız nekadar detaylı ambalajlansada, ülkemizde yol durumları çok karışık genel olarak bir çok ilimizde yol tadilatı nedeniyle yollardaki pıroblemler çoğu zaman ev taşıma nakliyeciliği firmalarınıda aşmaktadır. 

Bu sorunlardan dolayı seçtiğiniz nakliye firmaları sizlere zorunlu sigortalı nakliye imkanı mecburi bir şekilde sunmalıdır. Eşyalarınızı araca taşırken yada araçtan eşyalarınız indirilirken taşıma esnasında herhangi bir zarar görme ihtimali oldukça azda olsa, bir çok eşyanın zara görmesi ambalaj yada taşımaktan kaynaklanmamaktadır. Yolların engebeli olması,yada ani manevralardan, veya aracın aşırı hız yapmasında da kaynaklanabilir. 

Bu neden ve çıkabilecek sorunlardan dolayı tedbirli daranmalısınız. Nakliye ücretleri düşünülmemeli ve kesinlikle bu konuları göz önünde bulundurarak sigorta konusunda oldukça itinalı davranarak eşyalarınızı sigortalatmalısınız.

Sigorta taşımacılıkta uygulanması ev nakliyat firması, bütün ev eşyalarınızın tümünü sigortalayarak, teslimat sonrası firma personeli eşyalarınızın genelini sizin ile birlikte detaylı olarak konrolünü yaparlar ve eşyalarınız içerisinde herhangi bir ürününüz zarar görmüş ise hasar tesbit tutanağı tutulur ;

Daha sorasında isteyiniz üzerine ücreti veye aynı değerde sizlere yenisi getirilmektedir. Tabiki sizlerde tam teşşekkürlü bir firmayla çalışmanın avantaşlarını tecrübe etmiş olarak mutlu ve güvenle yeni hayatınıza başlamak için yerleşmeye başlarsınız.

05354149414